Otse põhisisu juurde

Annie Ward "Valetajate klubi"

 

Natalie töötab ametnikuna ühes erakoolis, kus jõukatest ja kuulsatest peredest pärit lapsed peavad ellu viima oma vanemate ambitsioone. Üheks „tööriistaks“ täiuslikkuse suunas on kooli seksikas jalgpallitreener Nick, kelle töö kõrgete sportlikke tulemuste saavutamise nimel on hinnatud nii tüdrukute kui nende emade silmis.

Kohalik koogiimpeeriumi valitseja Brook on ise Nickist sisse võetud ja püüab oma õnnetut abielu sellega kuidagi kompenseerida. Kinnisvaramaakler Asha tütar on koos Brooki tütrega väikeset peale koos jalgpalli mänginud ja jõudnud nüüd tasemele, mis võimaldaks tal kandideerida mainekasse kooli, kuhu pürgib ka Brooki tütar. Meelehärmi valmistab ka Nicki huvi noorukese Natalie vastu, kelle jaoks on mehe tähelepanu lausa kõikide unistuste täitumine.

Ometi hakkab tüdrukutega midagi väga valesti minema ja ka Natalie avastab, et mees polegi nii prints valgel hobusel, nagu algul tundus. Ja ühel hetkel leiab ta ennast kooli võimla juurest, riided verised ja käes Nicki lips. Temast saab peamine kahtlusalune kuritöös ja seetõttu asub noor naine välja selgitama, mis juhtus, miks juhtus ja kellega juhtus sel ööl, millest ta midagi ei mäleta.

Põnevust ja ootamatusi jagub lõpuni välja ja kokkuvõttes oli päris köitev lugemine. 

Eesti Raamat 2022 


Kommentaarid